30 sierpnia 2014

Dlaczego moje relacje z babcią są złe?


Zdałam.
Wynik mógłby być lepszy, ale właściwie, to nie jest najgorzej.

Jadę dzisiaj do babci na urodziny. Trzeciego września kończy 75 lat, ale ponieważ przyjechała do niej jakaś rodzina, którą nie widziała się kilkanaście lat, to postanowiła dziś urodziny wyprawić. 

Dodam tylko, że wiem o tym od mojej mamy i od mojego faceta. Czy jeżeli babcia nie mówiła mi o tym osobiście, to nie jestem zaproszona?

Od kilku dni często mi się śni, że kuzynka, która stara się o dziecko jest w ciąży, a dzisiaj śniło mi się, urodziła bliźniaki!

Mam wolne dwa dni, z czego jeden spędzę w gronie rodzinki za którą nie przepadam, nudząc się i ciągle słysząc „Anetka rób zdjęcia no rób, zrób nam zdjęcie, Anesia, dlaczego taka jesteś, rób nam zdjęcia, dużo zdjęć”

Moja babcia chyba lubi zdjęcia na których nie ma mnie. Jak oglądaliśmy fotki z wesela widząc na jednym zdjęciu mnie i siebie powiedziała „o Jezu, jak brzydko tutaj wyszłaś, usuń je. Możesz je usunąć? Usuń szybko”.

Może dlatego moje relacje z babcią są złe?

1 komentarz:

Wasze komentarze sprawiają mi OGROMNĄ frajdę, więc jeśli tu jesteś Drogi Czytelniku, to zostaw proszę ślad po sobie, będzie mi bardzo miło:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...